"> Genital Estetik - Dr. Ciğdem Güler

Genital Estetik

Genital bölgedeki estetik olmayan görüntü pek çok kadını rahatsız etmektedir. Doğuştan gelen yapısal faktörler, hormonal sebepler, gebelik ve doğumda oluşan deformasyonlar genital bölgede istenmeyen bir görünüme sebep olabilir.

Fonksiyonel olarak da çeşitli problemlere sebep olan bu durumun günümüzde lazer yöntemi ya da cerrahi seçeneklerle tedavisi mümkündür. Enjeksiyon uygulamaları, dolgu uygulamaları ve renk açıcı uygulamalar genital estetik kapsamındadır. En sık kullanılan yöntemler vajinoplasti ve labioplastidir. Vajinoplasti fazla genişlemiş vajen bölgenin lazer ya da cerrahi yöntemlerle daraltılması işlemidir. Labioplasti ise vajinanın dış dudaklarına uygulanan küçültme operasyonudur.

Genital estetik genellikle sedasyon ya da lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Operasyonun niteliğine bağlı olarak muayenehane ya da ameliyathane ortamı tercih edilebilir. Yine operasyonun boyutuna göre iyileşme ve cinsel hayata dönme süresi 2-3 günle 6-8 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Görüşler

  • Hamileliğimin en başından beri kendisi ile beraber ilerledik.Emekleri, bitmek bilmeyen enerjisi, motivasyon desteği ve güler yüzü için çok teşekkür teşekkür ederim.
    Arzu K.
  • Tedavi süresinden çok memnun kaldım.Çok Naif,ilgili,alakalı bir doktor.
    Tuğçe K.

Galeri

Diğer Kategoriler

Bilgi Formu

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.

Son Yazılar

Riskli Gebelik
11 Mayıs 2018
0530 869 89 81
WhatsApp Whatsapp Hattı